Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2024.03.29. 18:47



Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 
 Félelem 
Szerző Üzenet

Csatlakozott: 2010.06.03. 12:34
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Félelem
Kedves Mária!

Krémerné Katics Máriának hívnak 1977.12.04-én születtem Körmenden, reggel 8 órakor.
Édesanyám 1952. 05.31-én született Körmenden.
Férjezett vagyok a férjem 1976. 08.07-én született Pécsett. Van egy kisfiam, ő 2006.04.03-án született szintán Pécsett.

Őszintén megírnám Önnek a problémámat.

Már kisgyermek koromtól kezdve nem tudok azonosulni azzal az énemmel ami megnyilvánul. Ezt úgy tudom leginkább megfogalmazni, hogy nem érzem magam nőnek, nincs meg a komfortérzetem saját magammal. A külvilág is így regált mindig erre, én például sosem teszettem a fiúknak, annak ellenére, hogy nem vagyok mások szerint csúnya. Önbizalmam sosem volt. Állandóan remegtem ha mások előtt megkellet szólani, még ost is 33 évesen és izzadt kezem-lábam.
Amióta az eszemet tudom azzal küzdök, hogy másoknak megfeleljek, másoknak tetszek, engem is kedveljenek és szeressenek.
Vonzó, szeretni való nő szeretnék lenni, de nem azért mert önző vagyok, hanem mert erre vágyom.

Viszonylag korán 21 éves koromban férjhez mentem, nagy szerelem volt a miénk a férjemmel, olyan igazi lángoló. Hamar kihült, nem tápláltuk, mert nem tudtuk vagy nem akartuk táplálni kölcsönösen. De azért éldegéltünk küszködtünk a mindennapi nehézségekben közösen.

4 évvel ezelőtt megszülettet a kifiúnk, ami egy kicsit felpezsdítette az életünket. Egészen a fiam 2 éves koráig, amikor a férjem úgy döntött, hogy elhagyna minket egy szebb, önbizalommal telibb nőért, aki megérti őt, és aki iránti vonzalmát nem tudja leküzdeni.
Mikor én ezt megtudtam félig belehaltam, nem tudtam létezni. Könyörögtem neki, hogy ne hagyjon el minket. Ő pedig ezt kihasznállva folytatta a kapcsolatát a nővel. Porig alázott.
Kétségbeesésemben nem tudtam mihez kezdeni, visszamentem dolgozni, elkezdődtek a munkás hétköznapok.

A történtek óta eltelt 2 év, de a szívem még most is ugyanúgy fáj. a féjem velünk maradt. Őrlődöm azóta is. Folyamatosan keresem a megoldásokat, megtennék mindent, hogy kikerüljek ebből az állapotból.
Többször megforult a fejemben az öngyilkosság gondolata is, mert nem látok kiutat.

Úgy érzem, hogy negatív karmát cipelek, amiket anyukámtól "vettem át". Nem tudom, hogy van e módja a negatív karmám gyakorlati meghaladásának és ha van akkor mi. Vagy az is lehet, hogy rosszul gondolom és nem is ez a fő oka a problémámnak.

Pozitív változás volt, ebben a két évben, hogy sikerült munkahelyet váltanom, az előző helyen 10 évig dolgoztam és sosem szerettem. Most viszont egy számomra méltó helyen dolgozom, ahol szeretek is lenni. Nagyon.nagyon nehéz volt ezt a dolgot is megoldanom. De ezt sikerült.

Megkérném Önt, ha módjában áll válaszolni akkor írjon nekem. Nagyon sokat segítene vele.
Szeretettel:

Mária


2010.06.03. 13:15
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.15. 21:57
Hozzászólások: 424
Tartózkodási hely: Csikszereda
Hozzászólás Re: Félelem
Kedves Mária,

A helyzet az, hogy egy dolog a nemünk amivel megszületünk s ami az Abszolut létből való kiválásunk után azonnal egyértelművé válik mint alaprendeltetés és más dolog a karmánk, melynek feloldása érdekében megszülettünk, s amely manipulál minket folyamatosan, addig ameddig szembe nem nézünk vele. Eme karmája szerint Máriának kifejezetten a férfi oldalával van mélyebb probléma. A külső férfiakhoz való viszonyulásainak problémáit kell feltárni s a helyes viszonyulást megérteni, elsajátítani. A Kos Sárkányfarok és az Ikrek Lilith is erről szól. A tudattalanjában lakik egy gyáva Kos és egy szuper kritikus, cinikus, kételkedő nagyokos Ikrek, ami mindent sötétebbben láttat Máriával, mint amilyen helyzetben van valójában.
A negatív, gyáva Kost nyíltsággal, harc vállalással és kiállás vállalással, kezdeményező szellemmel lehet feloldani, meghaladni a gyakorlati életben. Még a harcművészet gyakorlása is ajánlott ebben a tekintetben.

Ami házasságát illeti. Gondolom nagyon sok kételkedés felmerült Máriában a házasságával kapcsolatosan már a kezdetektől fogva, ennek a folyamatos kétkedésnek, csiki-csuki belső alapállásnak, maradnék is-mennék is, a párom is-más is magatartásnak köszönheti, hogy most a házasságában ilyen kettős állapotba került. Van is férje, meg nincs is jelenleg. Persze erről a karmikus meghatározottságáról nem volt ahogyan tudjon, de a jövőben erre jobban kell vigyáznia.
Kettős belső viszonyulás helyett a házasságban mindig egyértelműségre kell törekednie, bármi is legyen az. Idővel ez a belső fordulat, belső erőfeszítés a külső körülményekben is megfog látszani. Persze a férjét is erre kell biztatnia, sok érvet kigondolva a házasságuk és az ön értékei mellett. Meglátja legalább annyi elvágyódás, hitetlenség törekszik fel Máriából, mint amennyit a férje felsorolt a házasságukkal szemben. Ezekkel szembe kell nézni, ezek Önben vannak, a férje csupán tükör, aki elkerülhetetlenné teszi, hogy szembesüljön a karmikus feladataival. Addig is, ameddig az első pozitív eredmények megjelennek a párkapcsolati életében, azt kell gyakorolnia, amit az első látásra a legnehezebb gyakorolni Máriának éspedig a hitet, a sorsalakulással szembeni kitartó türelmet, a rombolás és önrombolás mentességet.
Egyébként a tudatalatti gyávasága eléggé kompenzálva van egy jó erős Nyilas Nappal és Marssal. Ezekre kell ráállni.

Ami a nőisséget illeti, először mindenképpen ezeken az önkéntelen negatív viszonyulási mintákon kell dolgozni. Ha ezekkel némiképp egyenesbe kerül a nőiességét is fesztelenebbül tudja megélni s nem érzi magát gyengének, kiszolgáltatottnak, alacsonyabb rendűnek tőle.
Persze ezzel kapcsolatban meg kell vizsgálni még a Vénuszt és a Holdat is a horoszkópban és fontos szerepet játszik a Neptunusz is. Ezek azonban már a szintetikus értelmezés körébe tartoznak már. Ha bármit megtenne a változás érdekében, amint írja, akkor ne csak mondja hanem tegye is. Rendelje meg a horoszkópját nálam, vagy valamelyik asztrológus társamnál. Ez az önmagáért és gyerekéért megtehető legminimálisabb lépés az örökös hitetlenkedés, életelutasítás, pesszimizmus és az Ikrek karmásokra oly gyakran jellemző spekuláció helyett.

_________________
Maresz

A lét megismerése a bátorságon és személyes áldozaton keresztül vezet, s ki kell lépnünk a megszokott komfortzónánkból, elõítéleteinkbõl, ennek érdekében.


2010.06.22. 20:14
Profil Honlap

Csatlakozott: 2010.06.03. 12:34
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: Félelem
Kedves Mária!

Köszönöm a válaszát, minden pontosan úgy van, ahogy ezt ön leírta.
Valóban sokkal sötétebben látom az engem körülvevő világot, ahogy az valójában van. Erre a hozzám közel álló barátaim is sokszor figyelmeztetnek, de valóban ezt érzem, így élem meg az éeletemet.
És igen örökösen hietlenkedek, csak a magam igazát fogadom el, és állandóan spekulálok. Valószínű saját magamban sem hiszek.
Szeretném megrendelni Önöktől az elemzést, de erre még egy kis időt kell szánnom, mert nincsen meg az anyagi fedezete sajnos. Remélem megtudom oldani és sikerül összesporólnom az összeget. Addig is megfogadom a tanácsait, nagyon sokat segített velük.
Nagyon hálás vagyok Önnek, el sem hiszi mennyit segített most nekem!

Minden jót kívánok Önnek!

Szeretettel Mária


2010.06.23. 14:19
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 3 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség